קורס שיווק שותפים

מה זה שיווק שותפים

מה זה שיווק שותפים
נכתב ע"י מנהל האתר

אנשים רבים אשר רוצים לעשות כסף באינטרנט מהכנסה פאסיבית,שואלים את עצמם מה זה שיווק שותפים ואיך מתחילים להרוויח כסף ממנו. בכתבה זו נסביר לכם מה זה שיווק שותפים ואיך ניתן להרוויח כסף באינטרנט ללא אתר

מה זה שיווק שותפים?

באחת הכתבות הקודמות שלנו, הסברנו לכם מה זה להיות אפילייט וכיצד מומחים כאלה, מצליחים לעשות כסף באינטרנט. בגדול, אפילייט (Affiliate) הוא אדם אשר מפרסם מוצרים בדרכים שונות באינטרנט כגון: פרסום בגוגל, פרסום בפייסבוק, פרסום ברשתות חברתיות. האפילייט מקבל ממוכר המוצר עמלה כאשר ישנה ממכירה של אותם מוצרים. בדרך כלל העמלה נקבעת כ:

  1. עמלה קבועה עבור מכירה
  2. אחוז מהרווח בעת מכירה של מוצר.

אפילייטים מחפשים כל הזמן מוצרים חדשים בשביל לפרסם אותם. אחת הדרכים היעילות ביותר למציאת מוצרים לשיווק באינטרנט היא דרך תוכניות שיווק שותפים. אתרי תוכניות שיווק שותפים הם בעצם אתרים שבהם מפרסמים ואפילייטים יכולים למצוא אחד את השני. מפרסמים מפרסמים את המוצרים שלהם ומפרסמים כמה הם מוכנים לשלם עבור מכירה. מפרסמים רבים אף מציינים באלו דרכים הם מאפשרים לאפילייטים לפרסם את המוצרים שלהם. לדוגמא: מפרסם מסויים לא יסכים שיפרסמו את המוצרים שלו באתרי ילדים, מפרסם אחר לא יסכים שיפרסמו את המוצרים שלו בפייסבוק ועוד…

אפילייטים ירשמו לתוכניות שיווק שותפים שונות ויחפשו בהם מוצרים שמתאימים להם. לרוב יחפשו האפילייטים מוצרים משכנעים ואטרקטיביים אשר ניתן להרוויח מהם כסף באינטרנט. אתרים רבים גם מציעים פורומים לתוכניות שיווק שותפים בהם אפילייטים שונים יכולים להתייעץ וללמוד אחד מהשני.

מה זה שיווק שותפים

מה זה שיווק שותפים

מה ההבדל בין תוכנית שיווק שותפים לבין רשת שיווק שותפים ?

תוכנית שיווק שותפים

תוכנית שיווק שותפים היא תוכנית של חברה אחת אשר יכולה להציע לאפילייטים לפרסם את אחד המוצרים שלה. לדוגמה,לחברת EBAY יש תוכנית שותפים משל עצמה. אפילייט יכול להרשם לתוכנית השותפים של EBAY, ולמצוא מוצרים שהוא מעוניין לפרסם.

רשת שיווק שותפים

רשת שיווק שותפים היא בעצם חברה או אתר שבוא חברות שונות יכולות לפרסם בו את המוצרים שלהן. לצורך הדוגמה , לחברת Ebay יש תוכנית שותפים משל עצמה אך עדיין היא יכולה לפנות לרשת שיווק שותפים ולפרסם, בנוסף, באותה הרשת את המוצרים שלה ובכך להגדיל את כמות המכירות שלה.

רשתות שיווק שותפים רבות מפרסמות את עצמן ומגייסות אפילייטים שיפרסמו את המוצרים שמפורסמים בהם…

כמה כסף יכול להרוויח אפילייט ?

ישנם אפילייטים רבים שאינם עושים כסף רב אך רבים עושים למעלה מ 10,000 ש”ח בחודש ויש כאלה שעושים מאות אלפים. זה כמובן תלוי מאוד בהתמחות של האפילייט, עד כמה הוא שולט בתחום הפרסום והשיווק באינטרנט.

סוגי אפילייט:

  1. אפילייט של קידום אתרים: רוב האפילייטים עושים שימוש באתרים ובדפי נחיתה שהם בעצמם בונים. רוב האפילייטים משתמשים באתרים שלהם במערכת ניהול תוכן של wordpress. במידה ואתם מעוניינים ללמוד איך ניתן לבנות את וורדפרס תוך חצי שעה של עבודה אנחנו ממליצים על הקורס The Complete WordPress Website שבאתר udemy.
  2. אפילייט של פרסום בגוגל: הידעת כי ניתן לעשות כסף גם מבלי שיש לך אתר? אפילייטים רבים משתמשים במנוע הפרסום של גוגל על מנת להרוויח כסף. הדרך הקלה לעשות את זה היא להירשם לתוכניות שיווק שותפים ולמצוא מוצרים שאתה רוצה לשווק , החברות שמציעות מוצרים גם מספקות דפי נחיתה. לכן אתם יכולים לקחת דפי נחיתה מוכנים מראש ולשווק אותם בגוגל. אם אתם רוצים ללמוד איך לפרסם בגוגל, אנו ממליצים לכם על הקורס: the ultimate google adwords training
  3. אפילייט של פרסום ברשתות חברתיות ( פייסבוק ועוד): רוב האפילייטים שיודעים כיצד לפרסם בגוגל יודעים גם איך לפרסם ברשתות חברתיות כמו פייסבוק וטוויטר. השיטה של אותם מפרסמים היא די דומה לזאת שמשתמשים אפילייטים של פרסום בגוגל. הם פונים לרשתות שיווק שותפים שונות, מוצאים מוצרים שהם רוצים לפרסם, לוקחים דפי נחיתה של אותם המוצרים ומפרסמים אותם ברשתות החברתיות. אם אתם רוצים ללמוד כיצד לפרסם בפייסבוק אנחנו ממליצים על הקורס: facebook ads-facebook marketing

על הכותב

מנהל האתר

השאר תגובה

Free WordPress Themes