אתרים ללימוד און ליין

מחפשים ללמוד קורס פרסום ושיווק באינטרנט ? קראו את הכתבה הבאה!

קורסים בשיווק מחיר יקר
נכתב ע"י מנהל האתר

איך ניתן לחסוך אלפי שקלים על לימודי שיווק ופרסום ואיך אפשר להרוויח גם כסף מהצד

קורס פרסום ושיווק באינטרנט,הוא הסיבה העיקרית לכך שישראלים רבים נרשמים לאחד מבתי הספר לפרסום ושיווק בישראל. התלמידים ומשלמים אלפי שקלים בשביל קורסים בסיסיים בשיווק באינטרנט.
המחירים בבתי הספר לפרסום ושיווק נעים בין 5,000-15,000 ש”ח. אורך הקורסים בשיווק משתנים מבית ספר לבית ספר, ונעים בין מפגש אחד לחצי שנה.

רבים אינם יודעים, כי באינטרנט ניתן למצוא מידע רב בחינם ואף שניתן לרכוש קורס פרסום ושיווק באינטרנט, במחיר זול במידה משמעותית באתרים רבים.
חלק מהקורסים מקצועיים מאוד ( רובם אפילו ברמה גבוהה יותר מאשר זאת המוצעת בבתי הספר לשיווק באינטרנט בישראל)

 

היתרונות בלימוד קורס פרסום ושיווק באינטרנט מהבית ולא בבתי הספר לפרסום ושיווק

 1. מחיר: בעוד שקורסים בבתי ספר לפרסום עולים עד כ 15,000 ש”ח , ניתן לקנות קורס שיווק באינטרנט או קבוצת שיעורים במחירים הנעים מ 50-500 ש”ח
 2. זמן: לרוב קורסים רציניים בשיווק באינטרנט לוקחים כחצי שנה ( פעמיים בשבוע) כאשר לומדים פרסום ושיווק באינטרנט מהבית ניתן לסיים אותם בפרק זמן קצר מאוד.
 3. נוחות: אפשר ללמוד מהבית, באוטובוס, ברכבת. לרוב חברות לימוד מהבית באינטרנט ישנם אף אפליקציות התומכות בסלולר וטאבלטים.
 4. זכרון: כאשר לומדים קורסים בפרקי זמן ארוכים מאוד, שוכחים את רוב החומר. כאשר לומדים פרסום ושיווק און ליין באינטרנט, ניתן לעבור על אותם השיעורים כמה שרק רוצים.
 5. ידע: חברה שבונה קורס פרסום ושיווק באינטרנט, משקיעה  כספיםרבים ומביאה בדרך כלל את המרצים הטובים ביותר. כך ניתן במחיר נמוך ללמוד מהמומחים המובילים בעולם.

איפה כדי ללמוד פרסום ושיווק באינטרנט ?

בית הספר הטוב ביותר בעולם ללימוד פרסום באינטרנט

האתר המומלץ ביותר על ידינו ללימודים ולימודי פרסום ושיווק באינטרנט בפרט הוא Udemy. באתר יש כ 40,000 קורסים בשפות שונות, רובם בשפה האנגלית אך הקורסים הם המקצועיים ביותר בעולם. האתר מתמחה במצועות האון ליין. קורסים עולים בין 40-100 שקלים. כל קורס מקבל ציון על ידי האנשים שסיימו אותו כך שבעצם לא ניתן ליפול על קורסים לא מועילים או עם חוסרים. בנוסף ניתן לקבל מתנות כגון: אכסון חינם לאתר, תבניות וורדפרס בחינם והרשמות נסיון חינם בתוכנות שונות כגון פוטושופ ועוד….

 

בית הספר הראשון ללימודי און ליין בעולם

אתר נוסף מומלץ מאוד הוא Lynda, אתר זה הוא הראשון מסוגו בעולם ועד הופעתו של udemy היה המוביל בעולם. באתר יש כ 4,000 קורסים שונים, רבים בתחום הפרסום ושיווק אשר פותחו על ידי חברת lynda.יתרון גדול של האתר הוא תקופת ניסיון חינם של כחמישה ימים שבהם כל הקורסים יהיו פתוחים.  לאחר מכן ישנם מספר תוכניות תשלום הנעות בין 20 דולר לחודש לבין 40 דולר לחודש.

יתרון נוסף בלינדה הוא כי אם אתם בעלים של חשבון linkedin פרטי, אתם יכולים להוסיף תעודות רשמיות של לינדה לפרופיל שלכם. זה יהיה יעיל מאוד בעת מציאת עבודה.

בlynda קורסים בנושאים הבאים:

 • בניית אתרים
 • פיתוח
 • שיווק ופרסום און ליין ורגיל
 • עיצוב
 • פיתוח עיסקי
 • צילום

האוניברסיטה הפתוחה של לימודי השיווק והפרסום באינטרנט

האם אתם רציניים ומעוניינים ללמוד וגם לקבל תעודה? coursera הוא מוצר אחר לגמרי בתחום הלימודים און ליין. קורסרה בנויה באופן שיותר מזכיר את האוניברסיטה הפתוחה. בקורסרה קורסים מקצועיים מהאוניברסיטאות המובילות בעולם דוגמת Yell,NYU, קימברידג ועוד… אומנם בהשוואה לudemy ולינדה יש פחות קורסים אך הרמה גבוהה מאוד ( מאושרת על ידי האוניברסיטאות) בסיום הקורסים ניתן להיבחן ואף לקבל תעודת הסמכה !

על הכותב

מנהל האתר

Free WordPress Themes

עזור לנו להגיע לאחרים

במידה ואתה מרגיש שלמדת משהו מועיל:
* חסכת כסף
* למדת משהו חדש
*הרווחת כסף

פרגן לנו בלייק בפייסבוק